Zülfikar YILDIRIM
Tevfik hocamızla beraber ailece yaptığımız ümremizde İstanbul Havaalanından Arabistan’a ümremizi yapıp tekrar geri İstanbul’a evimize dönene kadar gösterdiğiniz ilgi alaka ve güler yüz ve hassasiyettiz için çok teşekkürler.
İnşallah Allahım tekrarını nasip ederse aldığımız hizmet sonucunda nizam turizmle gitmeyi nasip eder herşey için tekrar teşekkür ederiz
Mehmet ÇİÇEK
Ben Afyonkarahisar lü olaraknizam turizmimin ilgisinden çok memnunum müşteri hizmet bakımında Harika kendileri ve hocaları hizmette herkesi memnun ediyorlar benim tercihim nizam turizmidir başarılar diliyorum
MUSTAFA ARSLAN
Nisan 2018 umre yaptık.. ilk gdismz oldgu icin korkuyordum.. sadece şunu soleyebilirm ki nizam tur dışında asla br sirket bkmam bile.Allah için herşeyiyle 10 numaraydı.Allah cc razı olsun.donuste bska şirketle gidenlerle konuşunca nizam tura gerçkten dua ettik.emegi gecen hrkese ve hüseyin hocamza selam olsun
Hikmet ARSLAN
Nizam tur ailesinin tüm çalışanlarına ekibine verdikleri hizmetten dolayı ailem ve tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
Tuğçe SOLMAZ
Tur programı çok güzeldi, konaklama muhteşemdi. Kabeyi camdan izlemek ayrı güzellikti , emeği geçen herkese teşekkürler.
Mehmet KURT
Harika bir umre turu ibadeti geçirdik, emeği geçen herkes teşekkürler. Umre fiyatlarınız da ayrı avantajlıydı. Bütçe konusunda da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.
Zeki BİLMEZ
Kudüs programı çerçevesinde bizlere hizmet veren nizam turizmin güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederiz.
Melike UZUN
Nizam Turizmin böylesine mübarek topraklara olan hizmet ve kalitesi tartışılmaz! Hizmet ve ahlaklı yaklaşımlarla muazzam bir hizmet aldım . Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Hakkı ÇELİK
Çok güzel bir umre ziyareti geçirdik. Sizi internet üzerinde buluşmuştuk. İnternet üzerinde de hiçbir şikayet yoktu. Gerçekten kaliteyi benimsemiş hizmet anlayışınızla bizleri çok memnun ettiniz.
Osman YILDIRIM
Nizam Turizmin hizmet ve kalite farkını görünce neden herkesin çok memnun kaldığını daha iyi anladım. Herşey çok güzeldi. Sorun yaşamadan dönüş yaptık. Çok teşekkürler.
Emre POLAT
İşini hakkıyla yapan bir turizm acentesi. Verdikleri hizmet, verdikleri her sözü tutmaları ve bu işin gönülden yapmaları benim için yeterli sebeptir.
Ayşe TERCAN
Çok güzel bir umre geçirdik. Nizam Turizmin ekibi gerçekten güler yüzlü ve ahlaklı. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Yavuz TÜRKMEN
Her şey fazlasıyla düşünülmüş titizlikle hazırlanmış bir umre programı yaşadım. Nizam Turizme ve çalışanlarına çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Ramazan GÜN
Sorunsuz ve huzurlu bir umre turu geçirdik. Herşey için teşekkürler.
OSMAN İBİŞ
çok güzel umre yaptık Allah kabul etsin çok ilgilendiler kısmetse en kısa sürede tekrar gitmek isterim
Coşkun İlgöz
nizam turizm ile gecen sene yurdisindan hollandadan gelip bir grup olarak umreye gittik cok memnun olduk. cok tskler nizam turizm. Insallah seneye tekrar gitmeyi dusunuyoruz, yaptiklari hizmet cok guzel. slmlar